Carrer del Vall, 21 08221 - Terrassa

vedrunavallterrassa@vedruna.cat

Atenció al públic de 8:00 a 18:30

93 780 29 33

EXTRAESCOLARS – ACTIVITATS ALUMNES

PREUS, QUOTES i ENLLAÇOS D’INSCRIPCIÓ 2022/2023

ACTIVITATPREU CURSOCTUBREDESEMBREFEBRERABRILenllaços inscripció
BÀSQUET primària

BÀSQUET secundària i batxillerat

304€

336€

76 €

84 €

76 €

84 €

76 €

84 €

76 €

84 €
 

 

 

https://goo.gl/forms/CTzuFmIAL6OnNQ872

CORALETA

116€

29€

29€

29 €

29 €

 https://goo.gl/forms/LklOxYV92tY16Kk2
ESCACS

116 €

29 €

29 €

29 €

29 €

https://goo.gl/forms/LklOxYHV92tY16Kk2
JAZZ FUNKY

232€

58 €

58 €

58 €

58 €

 https://goo.gl/forms/GtyLlTQqgfDDaeMj1
JUDO

284€

71 €

71 €

71 €

71 €

https://goo.gl/forms/iyAfTXGlwvt0yQNL2
MULTIESPORT

256€

64 €

64 €

64 €

64 €

https://goo.gl/forms/uhbnBlfSc5AaaKSZ2
NATACIÓ primària

 

NATACIÓ infantil

368€

404€

92 €

101€

92 €

101€

92 €

101€

92 €

101€

 

 

 

https://goo.gl/forms/npuqaS6jqJZIWrN52

PATINATGE

432€

108€

108€

108€

108€

 https://goo.gl/forms/Mnjc7bZPWGLYwsWm1

PIANO

500€


125 €


125 €

125€125€https://goo.gl/forms/qbxwPjrM4VLQBLqf1
GUITARRA500€

125

125

125

125

https://docs.google.com/forms/d/1VduBViKIEzr6HVPf_
ROBÒTICA Lego junior

 

ROBÒTICA VEX IQ

ROBÒTICA VEX EDR 1 DIA

ROBÒTICA VEX EDR 2 DIES

300€

 

300€

300€

420€

75 €

 

75€

75€

105€

75 €

 

75€

75€

105€

75 €

 

75€

75€

105€

75€

 

  75€

75€

105€

 

 

 

 

 

https://goo.gl/forms/4xrHhdWnCHiZIfiT2

SPEAKING MIGDIA

316 €

79 €

79 €

79 €

79 €

https://goo.gl/forms/XUJXW5Zz30YcXeMY2
TEATRE

172 €

43 €

43 €

43 €

43 €

https://goo.gl/forms/sDxNThgOItqzmKqs1
ARTiMODA380€95 €95 €95 €95 € https://forms.gle/mGM3WYLuT658fyY27

NOUS DOCUMENTS 2022/2023

 

Full Autorització Recollida

 
Full d’inscripció Informació extraescolars
Responsabilitate-mailResponsables
Jazz Funkyjazz-funky@ampavedruna.catJordi Tocabens
Anna Grau
Speaking  Migdiaspeaking@ampavedruna.catPatrícia Pérez
Bàsquetbasquet@ampavedruna.cat  Anna Marcet
Xavier Pavón
Coralcoral@ampavedruna.catLaia Clua
Enric Mateu
Escacsescacs@ampavedruna.catEnric Mateu
Laia Clua
Multiesportmultiesport@ampavedruna.cat  Montse Antolí
Judojudo@ampavedruna.cat  Desi Pérez
Nataciónatacio@ampavedruna.catJose Jimenez
Berta Puig
Patinatgepatinatge@ampavedruna.catConce Algaba
Pianopiano@ampavedruna.catMeritxell Villacampa
Bernat Carles
Guitarraguitarra@ampavedruna.catMeritxell Villacampa
Bernat Carles
Robòticarobotica@ampavedruna.catGerardo Solá Fernández
Teatreteatre@ampavedruna.catJordi Tocabens
Anna Grau
ArtiModaartimoda@ampavedruna.catPatrícia Pérez
ACTIVITATSextraescolarsampavedrunavall@gmail.comPatrícia Pérez
COORDINACIÓ FAMÍLIES LLARllar@ampavedruna.cat
PILATES PAPESpilates@ampavedruna.catAnna Grau
MINDFULNESSampa@ampavedruna.catAnna Marcet
BÀSQUET PAPESampa@ampavedruna.catCarles Tomey
GUITARRA PAPESteatre@ampavedruna.cat  Jordi Tocabens

Aquest lloc web fa servir cookies per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades galetes i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxi l'enllaç per a més informació

ACEPTAR
Aviso de cookies