Carrer del Vall, 21 08221 - Terrassa

vedrunavallterrassa@vedruna.cat

Atenció al públic de 8:00 a 18:30

93 780 29 33

EXTRAESCOLARS – ACTIVITATS ALUMNES

PREUS, QUOTES i ENLLAÇOS D’INSCRIPCIÓ 2019/2020

 

ACTIVITAT PREU CURS SETEMBRE NOVEMBRE GENER MARÇ enllaços inscripció
ANGLÈS

360 €

90 €

90 €

90 €

90 €

 https://goo.gl/forms/3cJ2a1UfEVoQ2wT22
BÀSQUET primària

304 €

76 €

76 €

76 €

76 €

 

 

https://goo.gl/forms/CTzuFmIAL6OnNQ872

BÀSQUET secundària i batxillerat

336 €

84 €

84 €

84 €

84 €

CORAL

68 €

10€

0 €

29 €

29 €

 https://goo.gl/forms/LklOxYHV92tY16Kk2
ESCACS

116 €

29 €

29 €

29 €

29 €

https://goo.gl/forms/LklOxYHV92tY16Kk2
JAZZ FUNKY

232 €

58 €

58 €

58 €

58 €

 https://goo.gl/forms/GtyLlTQqgfDDaeMj1
JUDO

284 €

71 €

71 €

71 €

71 €

https://goo.gl/forms/iyAfTXGlwvt0yQNL2
MULTIESPORT

256 €

64 €

64 €

64 €

64 €

https://goo.gl/forms/uhbnBlfSc5AaaKSZ2
NATACIÓ primària

NATACIÓ infantil

360 €

400€

90 €

100€

90 €

100€

90 €

100€

90 €

100€

 

 

https://goo.gl/forms/npuqaS6jqJZIWrN52

PATINATGE GRUP A

PATINATGE GRUP B

PATINATGE GRUP C

340 €

272 €

200 €

85 €

68 €

50 €

85 €

68 €

50 €

85 €

68 €

50 €

85 €

68 €

50 €

 

 https://goo.gl/forms/Mnjc7bZPWGLYwsWm1

PIANO

460 €

115 €

115 €

115 € 115 € https://goo.gl/forms/qbxwPjrM4VLQBLqf1
ROBÒTICA Lego junior

ROBÒTICA Lego first

ROBÒTICA VEX IQ

ROBÒTICA EDR iniciació

ROBÒTICA EDR avançat

292 €

292€

292€

336€

400€

73 €

73€

73€

84€

100€

73 €

73€

73€

84€

100€

73 €

73€

73€

84€

100€

73€

73€

  73€

84€

100€

 

 

 

 

https://goo.gl/forms/4xrHhdWnCHiZIfiT2

SPEAKING

280 €

70 €

70 €

70 €

70 €

https://goo.gl/forms/XUJXW5Zz30YcXeMY2
TEATRE

172 €

43 €

43 €

43 €

43 €

https://goo.gl/forms/sDxNThgOItqzmKqs1

 

 

NOUS DOCUMENTS 2019/2020

Full Autorització Recollida

 

Full d’inscripció  Informació extraescolars

 

 

 

Responsabilitat e-mail Responsables
Jazz Funky jazz-funky@ampavedruna.cat Jordi Tocabens
Anna Grau
Anglès english@ampavedruna.cat   David Magaña
Conce Algaba
Speaking / Anglès Conversa speaking@ampavedruna.cat Jaume Gamiz
Nani Cajal
Bàsquet basquet@ampavedruna.cat   Anna Marcet
Xavier Pavón
Coral coral@ampavedruna.cat Laia Clua
Enric Mateu
Escacs escacs@ampavedruna.cat Enric Mateu
Laia Clua
Multiesport multiesport@ampaveduna.cat   Montse Antolí
Judo judo@ampavedruna.cat   Carles Ballbè
Marta Malla
Natació natacio@ampavedruna.cat Jose Jimenez
Berta Puig
Patinatge patinatge@ampavedruna.cat Conce Algaba
David Magaña
Piano piano@ampavedruna.cat Meritxell Villacampa
Bernat Carles
Robòtica robotica@ampavedruna.cat Gerardo Solá Fernández
Teatre teatre@ampavedruna.cat Jordi Tocabens
Anna Grau
PILATES PAPES pilates@ampavedruna.cat Anna Grau
ZUMBA PAPES pilates@ampavedruna.cat Anna Grau
MINDFULNESS ampa@ampavedruna.cat Anna Marcet
BÀQUEST PAPES ampa@ampavedruna.cat Carles Tomey
GUITARRA PAPES teatre@ampavedruna.cat   Jordi Tocabens

 

 

Aquest lloc web fa servir cookies per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades galetes i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxi l'enllaç per a més informació

ACEPTAR
Aviso de cookies